Professional Juicer Преса за цедење цитрусни овошја

2.999,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Professional Juicer Преса за цедење цитрусни овошја

  • Материјал: Нерѓосувачки челик
  • Боја:Црна
  • Димензии на производот: 29,01 x 20 x 45,01 cm
  • Тежина: 6 kg
  • Уживајте во свежо исцеден сок со притискање на рачката
  • Лесно се чисти
  • Елегантен дизајн
  • Наменето за цедење на сите видови цитрусни овошја

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано