PRAXIS Сајла за влечење

399,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Челична сајла 10 mm
  • Должина: 4 метри
  • Снага: 5 тона

Слични Производи

Последно Прегледано