Полнач со 1 USB MS POWER Z120 Quick Charging + 1 година гаранција

499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Полнач со 1 USB MS POWER Z120 Quick Charging + 1 година гаранција

  • Брз ѕиден полнач со USB AF конектор
  • Боја: Бела
  •  Дава излезна струја од 2,4A – 5V, 2A-9V, 1,5A -12V
  •  Овозможува 80% побрзо полнење
  •  Погоден за сите мобилни телефони, таблети и други електронски уреди
  • Полначот доаѓа без кабел, користете USB-кабел што е соодветен за вашиот уред
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано