PolarB by VIGA Дрвена играчка проодувалка

3.299,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

PolarB by VIGA Дрвена играчка проодувалка

  • Проодувалката е преполна со разновидни забавни и стимулативни активности поврзани со дивиот свет за да го забавуваат
  • Вашето дете кога му треба одмор од учењето да оди
  • Активностите вклучуваат запчаници за вртење, часовник што отчукува, лизгачки еж, блокови за сортирање на животни и лавиринт со мониста
  • Со четири поединечно украсени точки обработени со гума и цврста дрвена рачка, оваа проодувалка е совршено помагало за децата кои штотуку учат да одат, но сепак им треба помош
  • Димензии на проодувалката: 32 x 24 x 45 cm

Слични Производи

Последно Прегледано