PolarB by VIGA Дрвена играчка кујна

6.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

PolarB by VIGA Дрвена играчка кујна

  • Подготвувајте јадења со мама и тато и учете преку игра
  • Кујната има мијалник, рерна и рингли, каде што можете да ги создадете омилените јадења за целото семејство
  • Димензии на кујна: 60 x 45 x 90 cm
  • Соодветно за деца над 3 години

Слични Производи

Последно Прегледано