PolarB by VIGA Дрвена играчка коцка со активности 8 во 1

2.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

PolarB by VIGA Дрвена играчка коцка со активности 8 во 1

  • Коцката со активности 8-во-1 нуди низа сензорни искуства за најмалите: ксилофон, сортирање форми, вртење на панорамско тркало, жичени мониста, табла, огледало итн
  • Одлична играчка за вежбање на умешноста на малите прсти. Освен тоа, го учи детето на логично размислување, трпение и помага да се разликуваат формите, боите
  • Оваа функционална едукативна играчка ќе го забавува секое малечко со часови
  • Возраст: 18+ месеци

Слични Производи

Последно Прегледано