Подлога за вежбање

699,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Подлога за вежбање

  • Димензии: 180 x 60cm
  • Материјал: Мемори пена
  • Дебелина: 1cm
  • Боја: Достапна во зависност од количините

Слични Производи

Последно Прегледано