Пластична канта за селективен отпад PLF720 во боја по избор

2.399,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Пластична канта за селективен отпад PLF720 во боја по избор

  • Пластична канта погодна за посебно собирање
  • Волумен: 60 L
  • Димензии: 330 x 330 x 730 mm
  • Боја на тело: Црна
  • Боја на капак: Зелена, Жолта, Сина, Црвена
  • Кантите се без налепници

Слични Производи

Последно Прегледано