Пластична масичка во боја по избор

199,00 ден

13 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Пластична масичка во боја по избор

Димензии на производот:

  • Ширина: 58 cm
  • Длабочина: 30 cm
  • Висина: 21 cm
  • Материјал: Пластика
  • Достапни бои: Сина и Розева

 

 

Последно Прегледано