Пикадо магнетно двострано

499,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Пикадо магнетно двострано

  • Двострано
  • 6 стрелки
  • Димензии: Висина 45 cm; Ширина 40 cm

Последно Прегледано