Пехар во големина по избор

599,00 ден1.399,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Пехар во големина по избор

Димензии:

  • 29 cm
  • 34 cm
  • 37 cm
  • 53 cm
  • 57 cm

 

Слични Производи

Последно Прегледано