Организер за дигитални аксесоари

49,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • x 1 организер
  • Лесен за употреба
  • Идеален за пенкала, бележници, мобилни телефони, полначи, новчаници
  • Димензии: 26,9 x 19,6 cm

Слични Производи

Последно Прегледано