NOT DOD MSI ARGER D300 Универзален адаптер (MS NB COOL AC 90) + 1 година гаранција

1.299,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Компатибилност на 8 универзални приклучоци за различни лаптопи и USB портови (2A) за полнење на USB компатибилни уреди
  • Моќност: 90 W
  • Влезен напон: 220 V
  • Излезни напони: 12 V/15 V/16 V/18 V/19 V/20 V/24 V ( рачно поставување )

Слични Производи

Последно Прегледано