MUHLER Кафемат MCM-1588 + 1 година гаранција

6.299,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MUHLER Кафемат MCM-1588 + 1 година гаранција

  • Јачина на грејач: 1050 W
  • Пумпа со притисок: 20 bar
  • Подвижен резервоар од 1,5 литри
  • Двоен метален филтер за совршена арома
  • Подвижна млазница за пареа за капучино или други топли напитоци
  • Индикатори за подготвеност на пумпата и за пареа со сигурна заштита од прегревање
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано