MUHLER Кафемат MCM-1587 + 1 година гаранција

4.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MUHLER Кафемат MCM-1587 + 1 година гаранција

 • Јачина на грејач 850 W
 • Пумпа со притисок 15 bar
 • Подвижен резервоар за вода 1.8 литри
 • Двоен метален филтер за совршена арома, вкус и кајмак на кафето, подвижна
  млазница за пареа за капучино или други топли напитоци
 • Индикатори за подготвеност на пумпата и за пареа со сигурна заштита од
  прегревање и заштита од висок притисок, подвижен држач за собирање капки
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано