MUHLER Кафемат MCM-1583 + 1 година гаранција

4.999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Јачина на грејач – 925 W
  • Пумпа со притисок 15 bar
  • Подвижен резервоар за вода 1.8 литри
    Двоен метален филтер за совршена арома, вкус и кајмак на кафето, подвижна млазница за пареа за капучино или други топли напитоци
  • Индикатори за подготвеност на пумпата и за пареа со сигурна заштита од прегревање и заштита од висок притисок, подвижен држач за собирање капки
  • Додатоци: рачка со држач за филтер,двоен филтер за мелено кафе и мерна лажица
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано