MUHLER Кафемат компатибилен 3 во 1 MCM-611 + 1 година гаранција

7.499,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MUHLER Кафемат компатибилен 3 во 1 MCM-611 + 1 година гаранција

  • Јачина на грејач: 1400 W
  • Пумпа под притисок: 20 Bar
  • Подвижен резервоар од: 0,9 L
  • Систем за работа со 3 различни адаптери за капсули – Nespresso, Dolce Gusto и мелено кафе LED светлосни индикатори
  • Контрола на должина на допир од 7 степени
  • 1 година гаранција

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано