MS TUNE B300 Bluetooth Модулатор + 1 година гаранција

799,00 ден

5 на залиха

5 на залиха

16 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MS TUNE B300 Bluetooth Модулатор + 1 година гаранција

 • Излез: 2.4 A
 • Излез: 1А/read u disk
 • AUX/ Аудио влез
 • Јавување на повик/одбивање повик/јавување назад-двоклик/play/пауза/копче за покачување на звук/копче за намалување на јачината на звукот
 • Копче: следна песна/една фрекфренција назад
 • Копче: последна песна/ една фрекфренција назад
 • TF картичка
 • Дигитален екран
 • Безжичен трансмитер
 • Фрекфренциски распон 87.5-108 MHz
 • Bluetooth конекција
 • Подржува handsfree функција и dial-back
 • Подржува U диск,TF картичка,AUX-in и Bluetooth режим
 • Dual USB слотот подржува полнење на телефонот,таблет,Mp3 и други електронски артикли
 • Работна струја: <60mA
 • Bit стапка: 32Kbps-320Kbps
 • SNR: 80dB
 • Проширување со надворешна меморија: TF card/ U disk
 • Соодветна температура: -20C – 40C
 • Bluettoth опсег: <5m
 • USB полнење: DC 5V 2.4А (max)
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано