MS POWER BANK S500 Пренослива батерија 6.000mAh + 1 година гаранција

699,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MS POWER BANK S500 Пренослива батерија 6.000mAh + 1 година гаранција

 • Капацитет на батеријата (mAh): 6000 mAh
 • Номинален капацитет (mAh): 3900
 • Влез 1: 5V – 2A
 • Влезен порт: micro USB
 • Излез 1: DC 5V – 2A
 • Излез 2: DC 5V – 2A
 • Излезен приклучок: USB (F)
 • LED индикатори: 4 LED индикатори за нивото на полнење на батеријата и статусот на полнење
 • Димензии (mm): 70,5 x 11 x 124
 • Тежина (g): 215 g
 • Погоден за: мобилни, таблет, iPad, iPhone, DC, DV, MP3 итн

Слични Производи

Последно Прегледано