MS POWER BANK L300 Пренослива батерија 20.000mAh + 1 година гаранција

1.199,00 ден

12 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MS POWER BANK L300 Пренослива батерија 20.000mAh + 1 година гаранција

 • Капацитет на батеријата (mAh): 20 000 mAh
 • Номинален капацитет (mAh): 13 500
 • Влез 1: 5V – 2A
 • Влез 2: 5V – 2A
 • Влезен порт: micro USB
 • Излез 1: DC 5V – 2A
 • Излез 2: DC 5V – 2A
 • Излезен приклучок: USB (F)
 • LED индикатори: 4 LED индикатори за нивото на полнење на батеријата и статусот на полнење
 • Димензии (mm): 69 x 27 x 140
 • Тежина (g): 318
 • Погоден за: мобилни, таблет, iPad, iPhone, DC, DV, MP3 итн

Слични Производи

Последно Прегледано