MS Кацига MSH-500 во големина по избор

2.799,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MS Кацига MSH-500 во големина по избор

 • Оклоп: PC
 • Внатрешност: EPC
 • Стандард за тестирање: CE-EN1078
 • Големина: L (58-61cm) ; XL (62-63cm)
 • Предности: USB полнење на LED светло, отсранлив визир
 • Систем за вентилација / држач за лента за глава
 • Отстранлива постава/ антиалергенски
 • Постава на кацигата/ тежина од 350-365g
 • 2 визири во пакување: провиден + REVO
 • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано