MS Кацига MSH-200 во големина по избор

1.699,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MS Кацига MSH-200 во големина по избор

  • Оклоп: PC
  • Внатрешност: EPC
  • Стандард за тестирање: CE-EN1078
  • Големина: M (55-58cm) ; L (59-61cm)
  • Предности: USB полнење на LED светло, отсранлив визир
  • Систем за вентилација / држач за лента за глава
  • Отстранлива постава/ антиалергенски
  • Постава на кацига/ тежина од 270-290g
  • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано