MS FOCUS M315/M316/M317/M318 Глувче безжично во боја по избор + 1 година гаранција

349,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MS FOCUS M315/M316/M317/M318 Глувче безжично во боја по избор + 1 година гаранција

  • Безжично глувче
  • Оптички
  • Резолуција: 800/1200/1600 DPI
  • SILENT технологија
  • USB порта
  • Достапни бои: Црна,Црвена,Розева и Тиркизна
  • 1 година гаранција

 

 

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано