MS FOCUS M305 Глувче безжично + 1 година гаранција

299,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MS FOCUS M305 Глувче безжично + 1 година гаранција

  • Безжично глувче
  • USB порта
  • Резолуција:  800/1200/1600
  • Опсег: 7-10 m
  • Боја: Црна
  • 1 година гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано