MS EOS C100/C101 Слушалки жичани со микрофон во боја по избор + 1 година гаранција

199,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Жичани слушалки
  • In ear слушалки
  • Кабел [m]: 1,2
  • Платформи: Мобилен уред, компјутер
  • Конектор: 3,5 мм
  • Чувствителност на микрофон: 73 dB ±
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано