MS ENERGY Кацига за велосипед и тротинет MSH-05 со големина по избор

1.099,00 ден1.299,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MS Кацига MSH-05

  • Материјал: EPS
  • Боја: Црна
  • Величина: L (58-61cm, 370g)
  • Величина: M (55-57cm, 370g)
  • Намената за тротинети,велосипеди

Слични Производи

Последно Прегледано