MS ENERGY eBike m10 Електричен велосипед + 2 години гаранција

57.999,00 ден

13 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MS ENERGY eBike m10 Електричен велосипед + 1 година гаранција

 • Мотор: Shengyi централен мотор 250W 30Nm
 • Екран: дисплеј LCD C300s
 • Батерија: 36V 13Ah Литиумска батерија
 • Полнач: AC 100V – 230V Паметен полнач
 • Досег :80 – 100 км
 • Рамка: 21”L, алуминиумска легура
 • Fork Suntour XCM, Патување: 100m, Заклучување
 • Заден менувач: Shimano Altus RD-M310 8 брзини
 • Рачка за облога: Shimano Altus SL-M315-8R 8 брзини
 • Касета: LY-1108HFN Freewheel 11-32T
 • Ланец: KMC X8
 • Вртење со синџири: Prowheel 38T
 • Рачка на сопирачката:Механичка рачка E18DG
 • Предни сопирачки: Кочница предна Tektro сопирачка HD-T275 180 mm
 • Задни сопирачки: Кочница задна Tektro сопирачка HD-T275 160 mm
 • Пневматици: CST 27,5 x 2,40
 • Тркала: бандажи PowerWheel, 27,5”
 • Волан: Рачка Алуминиумска легура, Ширина 680 mm
 • Зафати: Velo гума 120 mm
 • Лежиште за вилушка: VP 28,6 * 44/55 * 30 / H = 24,1
 • Седло: SR-Rio Man
 • Столб за седиште: KSP, легура на алуминиум 350 mm
 • Педали: Feimin, алуминиумска легура
 • Максимално оптоварување: 100 kg
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано