MS Брава за заклучување на преклопување FL-10

1.499,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MS Брава за заклучување на преклопување FL-10

  • Материјал: Цилиндар од легура на цинк, месинг клуч, јаглероден челик
  • Опсег на примена: Велосипеди, Моторцикли, E- Велосипеди
  • Должина: 120 cm

 

Слични Производи

Последно Прегледано