Моторна пила Медвед + 1 година гаранција

6.499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Моторна пила Медвед + 1 година гаранција

 • Волумен на мотор: 62 cm3
 • Моќност: 6.9 hp (коњски сили) или 5.2 kW
 • Должина на меч: 50 cm
 • Максимални вртежи: 2800-11000 rpm
 • Резервоар за гориво: 550ml
 • Мешавина на гориво: 25:1 (2,5 литри гориво на 100 грама двотактно масло)
 • Ланец
 • Алат, штрафови и навратки за монтирање на пилата
 • Тежина: 6.5/7.5 kg
 • Бензински мотор

Слични Производи

Последно Прегледано