Моќен чистач на заби PowerFloss

249,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • 3 брзи и едноставни чекори
  • Лесно отстранување на бактерии и остатоци од храна
  • Ергономски дизајн со резервоар за вода
  • Технологија на инфузија на воздух
  • Ја одржува оралната хигиена
  • Препорачлив за лица кои носат протези, боледуваат од дијабетес, болести на непцата, имаат импланти за заби и мостови
  • Не се користат батерии или кабли за негово работење

Слични Производи

Последно Прегледано