MikroTik Рутер C53UiG+5HPaxD2HPaxD + 1 година гаранција

14.280,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактристики на производот:

MikroTik Рутер C53UiG+5HPaxD2HPaxD + 1 година гаранција

  • Wi-Fi 6, Powerful 1.8 GHz ARM CPU, 802.11AX + WAVE2
  • Strong Dual-Band Dual-Chain Wireless (up to 5.5 DBI)
  • 4 Gigabit Ethernet ports
  • PoE-In & PoE-Out, WPA3, 1 GB RAM + 128 MB NAND
  • USB 3.0 port

Слични Производи

Последно Прегледано