Migliori Мотокултиватор Garden 500 + 1 година гаранција

24.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

15 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Migliori Мотокултиватор Garden 500 + 1 година гаранција

 • Јачина на мотор:7 Hp
 • Зафатнина на мотор: 208 cc   
 • Ширина на орање:  600-900 mm
 • Длабочина на орање:150-300 mm
 • Опрема: Фреза и браздач
 • Тип на гориво: бензин
 • Пренос: 2+1
 • Четиритактен мотор
 • Производител: Мigliori
 • Земја на потекло: Кина
 • 1 година гаранција

 

 

Земјоделска машина наменета за припрема и ситнење на почвата во дворот, градината, пластеникот…Моќен мотор, ергономски дизајн, висок квалитет. Тркалата со специјални крампон пневматици обезбедуваат лесно и рамномерно движење и на најлошите терени, а фрезите од најквалитетен челик ефикасно ја дробат и најјаката земја. Поседува менувач со неколку степени на движење (напред+назад), четиритактен, економичен, бензиски мотор и ергономски дизајниран управувач кој може да се подесува во склад со барањата на операторот

Слични Производи

Последно Прегледано