MaxPuls Заштитни ракавици (9431)

449,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Заштитни ракавици (9431)

  • Големина: XL

Слични Производи

Последно Прегледано