MaxPuls Воздушен компресор без масло 50L MP-SAC09 (9414) + 1 година гаранција

12.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Воздушен компресор без масло 50L MP-SAC09 (9414) + 1 година гаранција

  • Напон: 220V/50Hz
  • Moќност: 0.75kW
  • Вртежи: 2.800/min
  • Притисок: 8 bar
  • Проток: 175l
  • Kапацитет: 50L – без масло
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано