MaxPuls Воздушен компресор без масло 24L MP-SAC06 (9413) + 1 година гаранција

10.499,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Воздушен компресор без масло 24L MP-SAC06 (9413) + 1 година гаранција

  • Напон: 220V/50Hz
  • Moќност: 0.55kW
  • Вртежи: 2.800/min
  • Притисок: 8 bar
  • Проток: 110l
  • Kапацитет: 24L – без масло

Слични Производи

Последно Прегледано