MaxPuls Воздушен компресор 24L MP-AC02 (4400) + 1 година гаранција

8.399,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Воздушен компресор 24L MP-AC02 (4400) + 1 година гаранција

  • Moќност: 1.5kW/1.5HP
  • 24l
  • Вртежи: 2.850/min
  • Притисок: 8 bar
  • Проток: 175l
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано