MaxPuls Воздушен компресор 200L MP-AC20 (4402) + 1 година гаранција

33.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Воздушен компресор 200L MP-AC20 (4402) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • 200L
  • Moќност: 2.2kW
  • Вртежи: 2.800/min
  • Притисок: 8 bar
  • Проток: 250L
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано