MaxPuls Воздушен компресор 150L MP-AC15 (4403) + 1 година гаранција

30.499,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Воздушен компресор 150L MP-AC15 (4403) + 1 година гаранција 

  • Напон: 230V/50Hz
  • 150L
  • Moќност: 2.2kW
  • Вртежи: 2.800/min
  • Притисок: 8 bar
  • Проток: 250L
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано