MaxPuls Вкрстен ласерски нивелатор (10934) +1 година гаранција

3.099,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Вкрстен ласерски нивелатор (10934)

  • Димензии на производот: Должина: 30 m
  • Батерија: 2 x AA
  • Ласер
  • LCD

Слични Производи

Последно Прегледано