MaxPuls Ударна хилта MP-HD10 (10550) + 1 година гаранција

4.899,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ударна хилта MP-HD10 (10550) + 1 година гаранција

  • Напон: 110-230V/50-60Hz
  • Моќност: 1050W
  • Ударна сила: 3Ј
  • Вртежи: 0-1150/min
  • Футер: SDS+
  • Капацитет: дрво 42 mm; бетон 26 mm; метал 13 mm

Слични Производи

Последно Прегледано