MaxPuls Ударна бормашина MP-ID05 (9986) + 1 година гаранција

2.099,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ударна бормашина MP-ID05 (9986) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 600W
  • Вртежи: 0-2000/min
  • Футер: 13 mm
  • Капацитет: метал 10 mm; дрво 20 mm; бетон 13 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано