MaxPuls Ударен одвртувач MP-EIW03 (8549) + 1 година гаранција

5.299,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ударен одвртувач MP-EIW03 (8549) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 1050W
  • Брзина: 2300 rpm
  • Ударна енергија: 4.5J
  • Вртежен момент: 450Nm
  • Додатоци: 4пар. (22,21,19,17)
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано