MaxPuls Убодна пила MP-JS09 (10656) + 1 година гаранција

4.999,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Убодна пила MP-JS09 (10656) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 750W
  • Брзина: 3100 rpm
  • Должина на удар: 26 mm
  • Длабочина на сечење: метал 10 mm; алуминиум 20 mm; дрво 135 mm
  • Агол на сечење 450
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано