MaxPuls Убодна пила MP-JS07 (11446) + 1 година гаранција

1.899,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Убодна пила MP-JS07 (11446) + 1 година гаранција

  • Напон: 220-240V/50Hz
  • Моќност: 550W
  • Брзина: 3000 rpm
  • Должина на удар: 19 mm
  • Длабочина на сечење: метал 6mm; алуминиум 10 mm; дрво 65 mm
  • Агол на сечење: 450
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано