MaxPuls Убодна пила MP-JS005 (6965) + 1 година гаранција

1.999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Убодна пила MP-JS005 (6965) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 400W
  • Брзина: 800-3000 rpm
  • Длабочина на сечење метал 6 mm;дрво 55 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано