MaxPuls Телескопска рачка за сет батериска пила и ножица за кроење MP-BCS35/MP-BPS32(11357) + 1 година гаранција

4.999,00 ден

13 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Телескопска рачка за сет батериска пила и ножица за кроење MP-BCS35/MP-BPS32(11357) + 1 година гаранција 

  • Наменето за модел батериска пила: MP-BCS35
  • Наменето за модел за ножица за кроење: MP-BPS32
  • Се издолжува: 1.5-2.1 m
  • 1 година гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано