MaxPuls Телескопска ножица за гранки (6110)

1.399,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Телескопска ножица за гранки (6110)

  • Димензии на призводот: Должина:690 x 950 mm
  • Материјал:Алуминиум
  • Телескопска
  • Дебелина на сечење гранки: 30 mm
  • Наменето за градина,за сечење гранки

 

Слични Производи

Последно Прегледано