MaxPuls Телескопска ножица за гранки (6108)

1.449,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Телескопска ножица за гранки (6108)

  • Димензии на призводот: Должина: 670 x 920 x 90 mm
  • Дебелина на сечење гранки: 30 mm
  • Наменето за градина

 

Слични Производи

Последно Прегледано