MaxPuls Телескопска ножица за гранки (10741)

1.549,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Телескопска ножица за гранки (10741)

  • Димензии на призводот: Должина: 690 x 1030 mm
  • Материјал:Алуминиум
  • Телескопска
  • Наменето за градина

 

Слични Производи

Последно Прегледано