MaxPuls Тајфун керамички трофазен 5kW PCH05 (10612) + 1 година гаранција

5.299,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Тајфун керамички 5kW PCH05 (10612) + 1 година гаранција

  • Напон: 380-400V~ 50Hz
  • Моќност: 5KW
  • Степен на моќност: 50/3300/5000 W
  • Проток на воздух: 588m3/h
  • Наменето до 48 метри квадратни
  • Гаранција: 1 година

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано